Oslávme to spolu!

19.11.2022

Možno to nevieš, ale v SEMe sme spolu už 30 rokov! Súčasťou Konferencie SEM 2022 je preto aj narodeninová párty, na ktorú sú pozvaní okrem účastníkov konferencie aj ďalší vzácni hostia.

Na oslave ťa čaká pestrý program plný zaujímavých vstupov, v rámci ktorého si zaspomíname na históriu či spoločné zážitky, a poďakujeme Pánu Bohu za to, že SEM žehná už celých 30 rokov. Spoločne sa pokúsime nazrieť aj do budúcnosti SEMu 😉 Po programe je pre všetkých zúčastnených pripravený slávnostný raut.

Veríme, že sa nám spoločne podarí vytvoriť príjemnú slávnostnú atmosféru hodnú takejto výnimočnej príležitosti. Preto by sme ťa chceli poprosiť, aby si sa na túto udalosť patrične obliekol a nezabudol si pribaliť do batožiny aj slávnostné oblečenie (smart casual)

19.11.2022

konferencia-sem-icons-05_adobe_express

DRESS CODE

Prosíme, dodržte stanovený dress code: Elegantný neformálny - smart casual

Pre pánov je ideálna voľba košeľa (nie karovaná flanelová) s vkusne zvolenými nohavicami. Može byť aj oblek, resp. len sako - odporúčame vypustiť kravatu. Pre dámy sú vhodné šaty, sukňa alebo elegantné nohavice a top.

MIESTO OSLAVY

Oslava so slávnostným rautom sa uskutoční v eventovej sále Adus Event House vo Veľkom Slavkove vedľa COOP Jednota.

ADUS

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.