SEMFEST online

TÉMA

Hlavnou témou tohtoročného Semfestu Online je „Doba neistá“.

Je to vyjadrením toho, čo v tejto dobe prežívame a vnímame. Naše istoty a hodnoty na ktorých stojíme sa môžu razom zmeniť a my to nevieme ovplyvniť. Počas Online Semfestu budeme rozprávať o istotách v našich životoch. Spolu s Lukášom Štefekom sa budeme zamýšľať nad tým, ako Biblia vníma istoty a kde hľadať tú pravú istotu v našom živote. Taktiež sa pozrieme na to, ako niektorí mladí ľudia vnímajú istoty v rôznych oblastiach ich života.

PROGRAM

SLEDUJ SEMFEST ONLINE

Semfest Online sa aj tento rok bude konať v online priestore, prostredníctvom livestreamu na kanáli YouTube Semfest. Celý festival bude vysielaný naživo. Žiadna registrácia, žiadne prihlasovanie. 

SEMFEST KINONa Semfest sa chodí s partiou…

#SemfestKino u teba na mládežke, doma alebo hoci na chate. Hlavne, aby si mal signál. Spravte si spoločný #SemfestChill a môžete vyhrať bombový #FreshMerchSF2021.

Semfest2021_Online je #festivaluteba a predsa si nebudeš platiť za vstupe do svojej obývačky.

V rámci programu sme vytvorili aj časový priestor pre vaše dorasty či mládeže aby ste v čase 18:00 – 20:00 hod. mali spoločný čas, kedy sa môžete stretnúť, modliť sa, spievať, či len tak rozprávať o tom, čo žijete a prežívate vy.

Budeme radi ak sa stretnete a budete mať spolu čas.

PODPOR SEMFEST

Modlitebne

Prosím modli sa za to, aby Boh konal aj cez techniku a vysielanie slova, hudby či seminárov. Aby pôsobil pri všetkých tých, ktorí ho budú pozerať

Finančne

Každé podujatie je potrebné aj vykriť finančne. Ak chceš prispieť na toto dielo Semfestu môžeš tak urobiť cez náš portál na Darujme alebo priamo bankovým prevodom s variabilným symbolom 1021.

SPONZORI SEMFESTU

ĎAKUJEME