SEMFEST stanovačka

O STANOVAČKE

Priatelia, istotne sa už tešíte na leto, že budete môcť niekde vypadnúť. Uvoľňujú sa opatrenia, ktoré nám dovoľujú zorganizovať pre vás tak trochu netradičnú zážitkovú akciu – Stanovačku. Poď to zažiť – s nami – spolu – v spoločenstve od 15.-18. Júla 2021 (začíname štvrtok podvečer a končíme v nedeľu na obed).

Chceme vytvoriť pre vás priestor, kde by sme sa mohli stretnúť, niečo spolu zažiť, povzbudiť sa navzájom – mať jednoducho spoločenstvo. Stanovačka ako alternatíva k nášmu klasickému Semfestu je dobrou možnosťou ako skĺbiť spoločenstvo s jednoduchým programom a ešte k tomu v peknom prostredí Brezovej pod Bradlom.

MIESTO

Miesto, ktoré sme zvolili pre Semfest Stanovačku je Brezová pod Bradlom  - Misijné stredisko Matejková.

UBYTOVANIE

Stanovať sa bude priamo v areáli. Stan, spacák či karimatku si musíš priniesť – však je to stanovačka. Trocha sme limitovaní aj priestorom pre stanové mestečko a tak ideálne bude, keď v stane budete viacerí, aby sme ušetrili miesto.

HYGIENA

V areáli sa nachádzajú samostatné sprchy s teplou vodou a sociálne zariadenia, rozdelené zvlášť pre mužov a ženy (chlapcov a dievčatá ) – o tvoju hygienu je teda postarané.

DOPRAVA

Dopravu nezabezpečujeme – na stanovačku sa musíš sa dopraviť sám. Môžeš využiť hromadnú dopravu alebo môžeš prísť autom. Ak prídeš hromadnou dopravou zo smeru z Piešťan či Bratislavy treba vystúpiť priamo v centre. Misijné stredisko je vzdialené od centra cca 1.km. Na zistenie dopravy možeš použiť www.cp.sk.

V prípade dopravy osobným automobilom zadaj do navigácie cieľový bod: Misijné stredisko Matejková, Cesta Slovenského národného povstania 247/6, 906 13 Brezová pod Bradlom

Parkovanie pre autá je vytvorené na parkovisku neďaleko strediska

STRAVA

Keďže podliehame istým hygienickým pravidlám a normám museli sme prispôsobiť aj stravovanie. Preto je strava pre každého účastníka stanovačky zabezpečená ( raňajky – obed – večera ) a to prostredníctvom donáškovej cateringovej služby. Každý účastník dostane svoje jedlo hygienicky zabalené a vo vytvorenej stanovej jedálni ho skonzumuje.

V rámci stanovačky bude fungovať aj náš SEMFEST Pub stan (bufet), v ktorom si môžeš kúpiť nejaké malé občerstvenie či kávu... – v prípade, že sa potrebuješ ešte „dotlačiť“.

PROGRAM

Štvrtok:

19:30 Večerný program – rečník Jany Šimočko: Zaži ODPUSTENIE

Piatok:

7:30 Raňajky
8:00 Zamyslenie so Slávom Slávikom na list Filipským 1. čast
9:00 Ranný program – rečníčka Anet Chreňová: Zaži PRIJATIE
10:30 Skupinky
11:30 Školenie bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci
12:00 Obed
13:30 Praktická pomoc pri úprave areálu
17:00 Zamyslenie so Slávom Slávikom na list Filipským 2. časť
18:00 Večera
19:30 Večerný program – rečník Michal Kovár: Zaži RADOSŤ

Sobota:

7.30 Raňajky
8:00 Zamyslenie so Slavom Slávikom na list Filipským 3. časť
9:00 Ranný program – rečník Samo Grega: Zaži PRIATEĽSTVO
10:30 Skupinky
12:00 Obed
13:30 Praktická pomoc pri úprave areálu
17:00 Zamyslenie so Slávom Slávikom na list Filipským 4. časť
18:00 Večera
19:30 Večerný program – rečník Vladko Maťaš: Zaži SLOBODU
21:00 zážitková aktivita Bludisko

Nedeľa:

7.30 Raňajky
9:00 Semfest kostol – rečník Filip Kriško: Zaži NÁDEJ
12:00 Obed a balenie a odchod

 

VSTUP - PCR TESTY

Pred prvým vstupom do areálu sa bude musieť každý účastník preukázať potvrdením o vykonanom PCR teste, ktorý musím byť negatívny alebo, že je zaočkovaný proti covidu alebo disponuje potvrdením o prekonaní COVID 180dní.

PCR testy sú pre účastníkov stanovačky do 18 rokov zadarmo. Pri požiadaní o vyšetrenie PCR testu na korona.gov.sk je potrebné zaškrtnúť políčko, že Idem na tábor. Účastníci nad 18 rokov si musia hradiť PCR test sami (tento neprepláca štát).

REGISTRÁCIA

Každý, kto sa chce zúčastniť SEMFEST Stanovačky sa musí zaregistrovať. Registrácia je pre každého povinná! Z bezpečnostných a epidemických opatrení nie je možné sa bez registrácie na stanovačke zúčastniť – nie je možné prísť na stanovačku bez vopred registrácie! Registruje sa každý jednotlivec samostatne! Aj v prípade sa chce zaregistrovať skupina (mládež, dorast, rodina a pod..) musí sa zaregistrovať každý samostatne – len do poznámky uveďte označenie vašej skupiny resp. rodiny.

Ten kto chce prísť na stanovačku musím mať vek minimálne 14 rokov –  no pozor ak chce prísť niekto pod 15 rokov, tak musí prísť na stanovačku buď v sprievode rodiča alebo inej dospelej osoby, ktorá bude za ňu zodpovedná. Hornú hranicu neobmedzujeme, len treba mať na pamäti, že toto je mládežnícka stanovačka.  Ale budeme veľmi radi, ak prídu takí, čo stoja v nejakej službe v zbore či cirkvi, majú niečo na zodpovednosti.

PLATBA

CENA

Cena za SF Stanovačku je - 25 EUR. ( V tejto sume je zahrnutá celodenná strava a všetky ostatné náklady spojené s réžiou.) 

Číslo účtučtu: 82129157/0900 (SLSP)
IBAN: SK63 0900 0000 0000 8212 9157
BIC: GIBASKBX
Variabilný symbol: 1021

KONTAKT

V prípade otázok kontaktujte:

Jozef Šimek,
0918828545,
simek@sem.sk