KAPELY

Till I Get Home (TIGH)

Sme partia troch chalanov zo Západného Slovenska, ktorí vymýšľajú alternatívnu autorskú hudbu kombinujúcu elektronický zvuk so zvukom tradičných hudobných nástrojov. Máme radi autentickosť, minimalizmus, priateľstvá, ktoré medzi sebou máme, hlboké myšlienky, neprvoplánové nápady a novú hudbu, ktorú túžime doručovať všetkým ľuďom, nielen veriacim bratom a sestrám. Nepovažujeme sa za ľudí, ktorí robia kresťanskú hudbu. Sme kresťania, ktorí robia hudbu a popri tom cítime, že žijeme. Všetko to chceme robiť ako pre Ježiša. Od každodenných maličkostí až po produkciu.

Isaac Records

Isaac Records je zoskupenie štyroch mladých rapperov z rôznych kútov Slovenska. Ich tvorba predovšetkým reflektuje osobný život s Bohom a zároveň poukazuje na možnosť evanjelizácie práve prostredníctvom rapu. Zúčastnili sa už rôznych letných festivalov, mládežníckych akcií či táborov a v spolupráci s organizáciou SEM sa podieľajú na misijn-prevenčných koncertoch na školách.

Dovalovci

Chcete zažiť evanjelického farára so svojimi dvomi dcérami spolu hrať a chváliť nášho Boha? Pridaj sa na Semfeste k Dovalovcom, kde budeme spolu spievať Bohu chválu.

Lydka Rišová

Hudbe sa venujem od malička, hrám na viacero nástrojov, no srdce mám najmä pre spev a klavír. Dlhoročne pôsobím v službe, aktuálne som v organizačnom tíme CampFestu. Milujem vovádzať ľudí do chvál, uctievania a vždy túžim po tom, aby Boh konal v životoch ľudí. V prvom rade však pozývam ľudí do absolútnej odovzdanosti Jemu samému.

Slávka Tkáčová

V roku 2013 sa mi podarilo vyhrať celoslovenský súťažný projekt Gospeltalent (prvou víťazkou je Sima Martausová), čo mi pomohlo odštartovať hudobnú cestu. Okrem iného začala častejšie vystupovať a skladať nové piesne. Keď som z nich rokmi vyskladala bohatú kôpku, vydala som v decembri 2016 svoj prvý album „Je čas", a v decembri 2019 s pomocou mojich hudobníkov vydala druhý album „ODZNOVA“. V súčasnosti sa aj naďalej venujem hudbe, novým, nie len hudobným projektom.

Miťo Bodnár