SEMFEST 2022

Vidíme sa

Začíname už o

  • 00Dní
  • 00Hodín
  • 00Minút
  • 00Sekúnd

O festivale

SEMFEST je štvordňový open air festival (nie len) pre mladých, ktorý okrem Božieho Slova a hudby prináša množstvo skvelých seminárov, workshopov, adrenalínových športových aktivít, svedectiev, ale v prvom rade spoločenstvo s Pánom Ježišom a s bratmi a sestrami z rôznych kútov Slovenska. Na Semfeste sa každoročne stretáva približne 1000 mladých ľudí.

Celý festival sa tento rok bude odohrávať vedeľa futbalového ihriska v dedinke Zvolenská Slatina od 7. do 10. Júla. Hlavným organizátorom festivalu je občianske združenie Spoločenstvo evanjelickej mládeže v spolupráci s CZ ECAV Zvolenská slatina a obcou.

Podtitul SEMFESTU znie: Môj festival. Je vyjadrením túžby organizátorov, aby bol SEMFEST pre mladých ľudí skutočne ich festivalom – priestorom prezentácie ich umeleckej tvorby, priestorom stretnutí s inšpirujúcimi ľuďmi, miestom budujúceho spoločenstva, prameňom povzbudenia pre každodenný život s Pánom Ježišom i fungovanie ich mládeže či zboru.

Hlavnou témou SEMfestu je - BOD ZLOMU.

V našim živote sú chvíle, kedy dostaneme jasnú výzvu či pozvanie, aby sme vykročili a posunuli sa ďalej. Na základe životných príbehov biblických mužov a žien sa chceme zamýšľať nad tým, ako Boh koná aj v našich životoch, ako nás Boh pozýva do nových vecí - zanechať staré a vykročiť s Ním. Vždy je tu šanca/čas/priestor/ na nový začiatok, do ktorého nás Pán Ježiš volá. Veríme, že aj tohotoročný SEMFEST bude pre nás novou výzvou vykročenia, a že aj prostredníctvom týchto tém sa stretneme osobne s Tým, ktorý je centrom života.

Staň sa dobrovoľníkom

Pri príprave SEMFESTu 2022 a aj počas jeho priebehu potrebujeme ochotných ľudí, ktorí sa rozhodnú pomôcť, aby slúžili nášmu Bohu a druhým ľuďom. Ak máš chuť, silu a počas leta trochu času, príď na SEMFEST 2022 ako dobrovoľník!

PROGRAM

Mediálny partner

Partneri Semfestu

Základná škola Zvolenská Slatina

Toto podujatie bolo podporené z dotácií Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu v oblasti práce s mládežou, ktoré administruje IUVENTA – Slovenský inštitút mládeže.

Vyhraj lístky na Semfest 2022

Pozorne sleduj naše sociálne siete a vyhraj vstup na Semfest 2022 pre seba a svojho kamoša, alebo sa zapoj a vyhraj tohtoročný Semfest MERCH. 

Viac info už čoskoro na Instagrame a Facebooku festivalu Semfest. 

Pravidlá súťaže na stiahnutie tu.

Archív minulých ročníkov