Semfest logo

O Semfeste

SEMFEST 2021 sa aj tento rok kvôli obmedzeniam uskutoční v inej podobe ako sme zvyknutí. Veľmi radi, by sme sa dostali do "normálu", a zorganizovali ho pre vás ako riadny festival, ale ešte musíme nejaký čas počkať. Preto sme sa rozhodli, že pripravíme pre vás toto podujatie v dvoch podobách.

SF ONLINE:
Počas dvoch dní 2-3.júla môžete na YouTube kanáli Festival Semfest sledovať živé vysielanie Semfestu. Tešiť sa môžete na hlavné ranné a večerné programy. Počas dňa si môžete vypočuť zaujímavé semináre, či životné príbehy, môžete si oddýchnuť pri obedňajšej pauzičke alebo urobiť si večeru s kamošmi na doraste či mládeži.

SF STANOVAČKA:
To, čo nám chýba a veríme, že viacerým z vás, sú osobné stretnutia. Preto pripravujem aj priestor, kde chceme pozvať našich dobrovoľníkov, mládežníkov, dorasťákov na spoločnú Semfest Stanovačku. SF stanovačka sa uskutoční v dňoch 15-18.júla v Brezovej pod Bradlom. Nebude to klasický festival tak ako ho poznáme, ale skôr stanovačka s programom, opekačkou, športovými aktivitami, či takou malou pomocou pri úprave areálu – chceme byť skrátka spolu.

Zapíš si dátumy! Priprav sa!

2-3.júl 2021 - Semfest Online (vysielané naživo cez Youtube)
15-18.júl 2021 - Semfest Stanovačka
(osobne Brezová pod Bradlom)